NEWSLETTER

Trvalá na řasy

Trvalá na řasy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné. Trvalá na řasy je určena všem ženám a dívkám. Hlavně však těm, které mají řasy rovné, krátké nebo nevýrazné.

  • opticky zvětšené a rozjasněné oči
  • vyniknou i krátké a řídké řasy
  • zvýrazněná linii řas
  • dlouhé a rovné řasy jsou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř
  • není potřeba používat kleštičky na řasy, ani řasenku

Trvalá na řasy se provádí pomocí miniaturních natáček, které se na řasy horního víčka přichytí. Postup je obdobný jako u trvalé – trvalá v podobě gelu a ustalovače. Přípravky jsou speciálně pro použití v okolí očí, takže nehrozí ani žádné nebezpečí, pokud se přípravek nedopatřením dostane do oka. Po určité době působení a po sundání natáček jsou řasy krásně natočené.Trvalá na řasy v Salonu Andělské Krásy napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka.

Tato trvalá řasy neničí. Je však dobré se o ně starat, a to nejen po aplikace trvalé. Je nutné odličovat olejíčkem, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí. K večerní aplikaci je vhodná výživná gelová bezbarvá řasenka. Řasy by se neměly silně mnout, a to ani v případě, že na nich není trvalá, protože se tím lámou.

Řasy vyrostou v průměru 5 až 10 mm během 2 až 3 měsíců a životnost řasy je asi 3 měsíce, přičemž se řasy vyměňují průběžně. Proto trvalá vydrží také 2 až 3 měsíce a je možno ji bez poškození a problémů znovu aplikovat.