NEWSLETTER

PORADNA

Povinné údaje jsou označeny *

VAŠE DOTAZY

kosmetika

27. 9. 2017

Dobrý den,

chtěla bych zakoupit kosmetické ošetření poukaz, pro ženu 44 let, můžete mi prosím napsat, jakou kosmetiku používate a nějaké podrobnosti, co by bylo nejvhodnější zakoupit, či nějak zkombinovat proceduru a nějaké doporučení pro další ošetřování stárnoucí pleti.

Děkuji

Dobrý den,
v našem salonu používáme 2 značky kosmetiky. První je francouzská aromaterapeutická kosmetika Darphin a druhou je francouzská mediciální kosmetika Ericson Laboratoire.
Je možné udělat ruční nebo přístrojové ošetření, dle domluvy.
Pro ženu 44 let bychom doporučovali zpevňující ošetření. Přesný druh ošetření by určila kosmetička při první návštěvě, podle typu a stavu pleti klientky.

Na kosmetické ošetření lze zakoupit dárkový poukaz, který Vám rádi vystavíme na recepci na počkání.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

Detoxikační program

26. 9. 2017

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat v čem spočívá Váš detoxikační program tak, jak ho níže popisujete, co v sobě zahrnuje a kolik procedura stojí, děkuji moc za odpověď.


Detoxikační program
Účinná detoxikace dokáže vyhladit pokožku, eliminovat celulitidu, pročistit lymfatický systém a dokonce ubrat i pár centimetrů v objemu.
Rychlá a okamžitá ztráta tělesných centimetrů
Minimálně 15 centimetrů za pouhé 2 hodiny
Detoxikuje organismus
Vypíná pokožku
Efekt trvající minimálně 30 dní

Dobrý den,

Vámi poptávaný detoxikační program je celotělový UC zábal z bandáží namočených ve speciálním roztoku z mořského bahna. Při tomto zábalu budete v bandážích zabalená doslova od krku až po kotníky. V zábalu poté ležíte cca. 1,5 hodiny. Terapeutka si Vás změří před a po zábalu. Výsledný součet úbytku po zábalu je celkem minimálně 15 cm.
Zábal je vhodný k nastartování metabolismu, pročíštění a podporuje odplavení přebytečné tkáňové tekutiny.
Jedna návštěva stojí 1350 Kč. Toto ošetření se provádí v naší provozovně v Institutu Krásy, Bezručova 16, Plzeň.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

nehtová modeláž

11. 9. 2017

Dobrý den,

jakou značku gelů používáte pro gelovou modeláž? Děkuji

Dobrý den,

v našem salonu používáme CND Shellac a Jessica Geleration.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

Barvení obočí

8. 8. 2017

Dobrý den, ráda bych se zeptala na barvení obočí u Vás v salónu. Jsem čistá blondýna a obočí mám neviditelné. Ráda bych si ho tedy nechala obarvit. Před lety jsem párkrát byla, ale vždy to bylo moc tmavé/vypadalo tvrdě - použita asi tmavě hnědá/černá. Chtěla bych spíše něco přirozeného, světle hnědá nejspíše. Je to u Vás možné??? Děkuji za odpověď
Chudějová

Dobrý den,

v nabídce máme barvy na obočí v odstínech od černé, přes kaštanovou po světle hnědou, proto není problém vyhovět Vašim požadavkům na světlé obočí. Objednejte se prosím na tel. č. 777 264 357.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

Mastná pleť

2. 8. 2017

Dobrý den,mám mastnou pleť se sklony k akné,ne moc hluboké jizvičky a tmavé flíčky po pupíncích,chtěla bych vědet která z procedur-chemický peeling nebo mikrodermabraze-by byla vhodnější pro mou pleť. Předem děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Dobrý den,

na Váš problém by byla pravděpodobně nejvhodnější písková mikrodermabraze, se kterou máme výborné výsledky. Objednejte se prosím na tel. č. 777 264 357 na ošetření k naší paní kosmetičce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

Nitkovité žilky na nohou

18. 6. 2017

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda odstraňujete vlásečnicové žilky na nohou? Nebo prosím o radu, kam se obrátit?

Dobrý den,

vlásečnicové žilky na nohou řešíme v naší provozovně Medical Institut. Obraťte se prosím na recepci, kde si domluvíte případný termín konzultace i zákroku na tel.: 775 123 528.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

Permanentní make-up obočí,Taffy

29. 5. 2017

Dobrý den,měla bych zájem o permanentní make-up obočí,formou taffy.Chtěla bych se ale zeptat zda provádíte i na obočí,které skoro ani není..je ale spíše neroste.Bohužel já blbá si ho už asi id svých 15 holím,měla jsem ho tehdy hodně husté no a teď to vypadá strašně.Musím si každý den dokreslovat,už mě to ale opravdu nebaví :( Ještě když se to dá kdykoli smáznout :( Děkuji za odpověď :)

Dobrý den,

i špatně rostlé či řídké obočí formou Taffy v našem salonu tetujeme. Doporučila bych Vám konzultaci s naší odborně vyškolenou tatérkou, která Vám vše vysvětlí a domluví s Vámi termín návštěvy tétáže. Konzultaci si můžete rezervovat na tel.: 777 264 357.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
tým Salonu Andělské Krásy

hubnuti ,..depilacia

14. 5. 2017

Dobry den chcela by som zhubnut z brucha a stehna potřebovala bych,poradit jakou proceduru ,mám podstoupit .

Mala bych zaujem o depilacie celeho tela a brady .....jaka by bola cca cena ???

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že nabízíme několik metod hubnutí, ať už invazivních, či neinvazivních (např. kavitační liposukci, kryolipolýzu, injekční mezoterapii nebo naší novinku lipolaser), doporučujeme konzultaci s naší specialistkou na hubnutí, která Vám poradí a vytvoří balíček přímo na míru.

Pokud máte zájem o depilaci celého těla voskem, přibližná cena je kolem 2000,- záleží na depilovaných partiích. Můžeme Vám také nabídnout laserové odstranění nežádoucích chloupků, které má trvalejší účinek.
Termín na depilaci i na konzultaci na hubnutí si prosím rezervujte na tel. č.: 775 123 528.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

vláskování čepelkou

14. 5. 2017

Přeji dobrý den, měla bych obrovskou prosbu, lze odstranit nebo něco udělat pokud mám udělané vláskování a jedno obočí mám udělané níž .Dá se s tímto něco dělat. Jsem z toho na švestku.
Děkuji S pozdravem Petra Vondrová

Dobrý den paní Vondrová,
nepovedený permanentní make-up dokážeme odstranit pomocí moderního laseru, se kterým pracují lékaři v našem Medical Institutu. Objednejte se prosím na konzultaci na tel. č.: 775 123 527.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

dárkový poukaz

12. 3. 2017

Dobrý den,

V případě zakoupení dárkového poukazu si obdarovaný musí danou částku vyčerpat najednou nebo lze kupon rozdělit na více levnějších procedur čerpaných v delším časovém období?
Moc děkuji a přeji pěkný den,
Sabina R.

Dobrý den,

při zakoupení dárkového poukazu si obdarovaný může částku rozložit na kolik procedur si bude přát. Částku z dárkového poukazu však musí vyčerpat do data uvedeného na poukázce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

podtlaková lymfodrenáž a rázová vlna

30. 5. 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co je lepší a kolik to stojí, když bych chtěla jen nohy? Chtěla bych na léto, aby ty nohy byli pevnější a hezčí( stehna). Cvičím takže žádnou velkou celulitidu nemám. Děkuji.

Dobrý den,
nejvhodnější je kombinace obou metod (lymfatické masáže a rázové vlny).
45 minutová lymfodrenáž stojí 550,- a cena rázové vlny na celulitidu je od 800 Kč, dle počtu ošetřovaných partií. Je možné využít některý z akčních balíčků, které nabízíme. Doporučujeme konzultaci s naší specialistkou, která Vám vytvoří balíček přímo na míru. Pro rezervaci termínu na bezplatnou konzultaci nás prosím kontaktujte na tel. čísle 777 264 357.

S pozdravem a přáním krásného dne Salon Andělské Krásy

HUBNUTÍ

26. 4. 2016

Dobrý den je mi 42 let mam problémy zhubnout boky cvičila jsem břicho ale nepomáhá to da se s tím něco dělat?

Dobrý den,
nabízíme několik typů terapií na odstranění tuku, ať už invazivní (injekčí mezoterapie) nebo neinvazivní (lipodestrukce, kryolipolýza, lymfodrenáže..).
Doporučujeme Vám objednat se na konzultaci s naší specialistkou, která Vám vytvoří balíček přímo na míru. Pro rezervaci termínu nás prosím kontaktujte na tel. čísle 777 264 357.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

jemné vrásky

4. 4. 2016

Dobrý den, je mi 45 let a mám jemné vrásky kolem očí, pleť je "povadlá", jakou neinvazivní metodou lze toto řešit? děkuji

Dobrý den,

na výběr máte hned několik možností. Jemné vrásky kolem očí dokáže účinně odstranit např. chemický peeling, fotorejuvenace nebo některý z našich přístrojů, jako LPG Liftmassage apod. Je však nezbytná konzultace se specialistkou, která zhodnotí celkový stav Vaší pleti a doporučí Vám nejvhodnější řešení. Různé techniky totiž kombinují různá řešení. Jemné linky i povadlou pleť lze vyřešit. Přijďte na nezávaznou konzultaci, kde se dozvíte více o všech možných řešeních.

Budeme se na Vás těšit.
Tým Salonu Andělské Krásy

TAFFY

9. 3. 2016

Dobrý den,
na Vašich internetových stránkách jsem se dočetla, že provádíte permanentní make-up obočí pérovou metodou vláskování TAFFY. Moc se mi líbí,že to vypadá velmi přirozeně. Jakou máte praxi s touto metodou a chválí ji zákaznice? Kolik aplikace stojí? Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Metoda Taffy je velmi oblíbená procedura, klienti jsou moc spokojení. Výsledek je velmi přirozený díky tetování jednotlivých chloupků a stojí 3.900 Kč. Pro objednání nás neváhejte kontaktovat na tel. 777 264 357.
S pozdravem tým Salonu Andělské Krásy

Zahuštění řas

9. 3. 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost aplikace umělých řas. Má představa je mírné zahuštění přírodních řas. Sdělte prosím přibližnou cenu prvotního zákroku a za jak dlouhou dobu doporučujete další návštěvu. Jaká je cena? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
aplikace nového setu řas trvá cca 2-3 hodiny a stojí 2.000 Kč, včetně jednoho doplnění po třech týdnech. Běžná cena doplnění je 800 Kč po třech, maximálně čtyřech týdnech. Pokud jsou intervaly delší, je zde možnost navýšení ceny. Pro objednání nás prosím kontaktujte na tel. čísle 777 264 357.
S pozdravem a přáním krásného dne
Tým Salonu Andělské Krásy

Omlazení pleti

9. 3. 2016

Dobrý den,
ráda bych se poradila ohledně omlazení pleti, která metoda by byla pro mě nejlepší. Je mi 41 let, pleť vzhledem k věku, mám celkem pěknou, vrásek málo (na čele), spíše mě začíná trápit povadlá pleť.

Děkuji za odpověď Jana S.

Dobrý den,
máme radost, že jste se obrátila na naše odborníky. Samozřejmě máme spoustu ošetření, které Vám můžeme nabídnout. Od klasické kosmetiky, přes neinvazivní metody až po invazivní - tam kde se narušuje integrita kůže. Jako je mezoterapie, plazmolifting, B.D.R. a další.
Ideální je konzultace s odbornou terapeutkou, kde se dozvíte optimální řešení právě Vašeho problému.
Těšíme se na Vaši návštěvu Salon Andělské Krásy

Hunbutí

9. 3. 2016

Dobrý den,
jsem po porodu už rok a půl a potřebovala bych,poradit jakou proceduru ,mám podstoupit abych zhubla v oblasti břicha a paží.
Děkuji

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že nabízíme několik metod, ať už invazivních, či neinvazivních, doporučuji konzultaci s naší specialistkou, která Vám vytvoří balíček přímo na míru. Pro snadnější najití termínu nás prosím kontaktujte na tel. čísle 777 264 357.
S pozdravem a přáním krásného dne Salon Andělské Krásy