NEWSLETTER

Kosmetika ERICSON

Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta.

  • jedinečná metoda péče o pokožku obličeje s viditelnými a dlouhotrvajícími výsledky bez nutnosti lékařských zákroků
  • zlepšení výsledků před a prodloužení výsledků po chirurgických zákrocích
  • blahodárné relaxační účinky nejen pro pleť, ale i mysl

Spolupracujeme s prestižní značkou

 Ericson Laboratoire v Salonu Andělské Krásy.

V současné době nabízíme 7 druhů ošetření:


BIOPTIC  - Ošetření očních kontur
 
Ošetření je zaměřeno na péči o oční okolí. Je určeno pro nejjemnější pleť a bojuje proti všem problémům v okolí očí jako jsou vrásky, váčky, tmavé kruhy, nateklé oči.

BOTU "VIP" - Lokální péče o mimické vrásky
Ericson Laboratoire vyvinul jako nechirurgickou alternativu k ošetření hlubokých vrásek řadu BOTU „VIP“ - šokovou terapii proti stárnutí zaměřenou na mimické vrásky.

Revoluční koncept tohoto ošetření spočívá v zesíleném dvojím účinku přírodních aktivních látek, které neutralizují svalové kontrakce. Ošetření vyvolává svalovou relaxaci, vyhlazuje mimické vrásky a dodává obličeji více uvolněný a mladistvý vzhled.

Nabízí tedy způsob, jak dosáhnout podobných výsledků jako v případě injekcí botulotoxinu, ovšem bez bolesti a bez rizika!

GENXSKIN - Kosmetogenetická inovace

Ošetření GENXSKIN nabízí nejpřirozenější způsob omlazení pokožky efektivním cílením na samotné geny.Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta

Toto ošetření stimuluje samotné geny, čímž zlepšuje celkovou kvalitu pleti, napomáhá vyhlazovat vrásky, přirozeně sjednocuje barvu pleti a neutralizuje volné radikály.

Jedinečný koncept aplikovaný během salonního ošetření navíc zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin.

BIOPURE - Kyslíková terapie pleti

Řada BIOPURE působí jako ochranný štít proti škodlivým látkám v ovzduší a regeneruje pleť již poškozenou. Představuje jedinečnou péči pro pleť žen a mužů, žijících ve městech, kde jsou vystavovány silné zátěži znečištěného prostředí.

Nízká hladina kyslíku, kterou městský vzduch obsahuj. Spolu se znečištěním, těžkými kovy a smogem má negativní vliv na pleť – únava, vrásky, našedlá barva.

Jedinečná péče BIOPURE zlepšuje transport kyslíku, podporuje produkci kolagenu a elastinu a buněčnou regeneraci. Efektivně omlazuje, vyhlazuje jemné vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé zabarvení.

PERFECTION - Ošetření pro regulaci pigmentace

Ošetření reguluje pigment, zesvětlí pokožku a odstraňuje pigmentové skvrny způsobené UV zářením, věkem i genetikou.

Inovace Ericson Laboratoire spočívá působení na dvou úrovních, kdy se vrací co nejvíce na začátek procesu biologické pigmentace:

1) Modifikací genetického působení před nástupem procesu pigmentace.
2) Přesměrováním buněčných mediátorů, které produkují pigmenty.

ENERGY LIFT - nechirurgický lifting

Toto ošetření je originální a jediné svého druhu, umožňuje plně restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje dva různé účinky:

1) Vyplňuje hluboké vrásky a podporuje syntézu nového kolagenu.
2) Atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje „těžkopádné“ oblasti.

Korekce tvaru obličeje je bez chirurgické traumatizace, bez bolesti a rizika.


HYDRA CLINIC - intenzivní hydratační ošetření

Inovativní péče v boji proti suchosti a dehydrataci pleti. 
Řada obsahuje 4 inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži a spolu s dalšími vzácnými rostlinnými extrakty představuje intenzivní hydratačně - výživné působení s maximálním regeneračním účinkem.