NEWSLETTER

IPL fotorejuvenace

Zpomalení stárnutí kůže. Laserové omlazení intenzivně stimuluje regenerační procesy včetně novotvorby kolagenu. Pleť se vypíná a barevně se sjednocuje.

Využívá se zejména na:

  • odstranění červených žilek
  • odstranění pigmentových skvrn
  • rozjasnění pleti
  • vyhlazení jizev
  • dezinfekce akné
  • uzavírá póry

Fotorejuvenace pleti laserem odstraní staré unavené buňky, pod nimiž se skrývá mladá pokožka. Obličej se celý sloupe. Zbaví se starých nevzhledných IPL fotorejuvenace, kterou nabízí Salon Andělské Krásy, je zpomalení stárnutí kůže.buněk a odkryje novou, pružnou a mladistvou pokožku.  Při tomto světelném ošetření se používají paprsky s kratší vlnovou délkou, které aktivují tvorbu kolagenu těsně pod epidermis (nejsvrchnější částí pokožky).

Procedura krok za krokem

Fotorejuvenace nepatří k relaxačním procedurám, zato je vysoce účinná a výsledek je patrný už po prvním ošetření. Pleť je mnohem jemnější, pružnější, vyhlazená a jemné vrásky mizí. Pacient má po celou dobu ošetření na očích ochranné brýle, slyší jemné cvakání a vidí červené záblesky. Ošetření je bezbolestné, rychlé a velmi účinné. Pro dosažení požadovaného účinku je ideální dopřát si tři až pět návštěv a to v týdenním intervalu. Po kompletní terapii budete vypadat odpočatě, vyhladí se jemné linky v tváři a pleť bude opět sjednocená, pružná a jemná.

Bezprostředně po ošetření může být citlivější pleť začervenalá, neboť jí laserový paprsek dokonale prokrví. Toto začervenání samovolně vymizí během několika minut.

Pleť je po zákroku vyhlazená bez otevřených pórů, pevná a barevně sjednocená.