NEWSLETTER

Připravte své tělo na léto!

Připravte své tělo na léto se Salonem Andělké Krásy!

Salon Andělské Krásy nabízí moderní způsoby hubnutí od těch neinvazivních, přes ošetření lékařskými přístroji až po invazivní destrukci lokalizovaných tuků. Proto již neztrácejte čas neúčinnými postupy a nekonečnými návštěvami salonů bez výsledku. Obraťte se na nás, kde vám zkušený terapeut sestaví program pro nejlepší výsledky. Ať už vás trápí celulitida, kila navíc nebo ochablá kůže, nebojte se přijít a svěřit se nám do péče.

Řešení je mnohdy snazší než si myslíte!

HUBNITÍ:

Kavitační liposukce

Jedná se o neinvazivní, bezbolestné a bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků. Odbourává se přebytečná tuková tkáň přesně tam, kde je to potřeba, mimo obličeje.

Lipodestrukce

Nejnovější forma redukce tukové tkáně. Více než 5x silnější než kavitace. Během ošetření se do hloubky pokožky zapracovávají séra, která napomáhají podle typu aplikovaného séra k rychlejší redukci tukové tkáně, vypínání pokožky, redukci strií, zrychlení detoxikace nebo odstranění celulitidy.

Injekční mezoterapie

Mít hladkou a pevnou kůži v oblasti hýždí a stehen je vroucím přáním většiny žen. Přijďte vyzkoušet do Salonu Andělské Krásy injekční mezoterapii a zbavte se celulitidy jednou pro vždy!

Celluslim Extreme

Technologie hlubokých elektro pulzů, které dokážou zničit i silné fibrotické stahy u pokročilého stádia celulitidy.

Kryolipolýza

Salon Andělské Krásy nabízí revoluční technologii v podobě neinvazivní liposukce metodou zmražení tukových buněk - kryolipolýzu. Jedná se o originální metodu nasávání a zmražení tuku.

Podtlaková lymfodrenáž

Podtlaková prokrvovací lymfatická drenáž je pokroková metoda vyvinutá k léčbě a ošetření negativních změn v podkoží.

Cambridge Diet

The Cambridge Weight Plan je dietní program, který je hodnotnou náhradou stravy. Je ideální pro každého, kdo chce zhubnout a tím získat ideální postavu

LipoLaser

Tento moderní přístroj se stal celosvětovým hitem, protože efektivně odbourává tuk v problémových partiích. Naprosto bezbolestně, rychle a bezpečně.

Rezervujte si svůj termín na tel.: 777 264 357

Těšíme se na Vaši návštěvu!