NEWSLETTER

Celluslim Extreme

Technologie hlubokých elektro pulzů, které dokážou zničit i silné fibrotické stahy u pokročilého stádia celulitidy.

  • Vypnutí kůže, lepší textura a kontura
  • Okysličení, aktivace metabolismu, zmenšení tukových buněk
  • Vypnutí a aktivace enzymů štěpící tuky
  • Rozbití fibrózy u velmi tvrdé celulitídy

Hlavní indikací k ošetření tímto přístrojem je celulitida, ale používá se také na korekci strií, jizev, k vypnutí svalové a vazivové tkáně, odstranění lymfedemu ke zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí – zeštíhlení, k omlazení kůže na těle.
Terapeuticky účinná energie elektropulzů a šokové terapie (AWT) se dostává do těla bezbolestně a bez poškození povrchu kůže. Zákrok lze absolvovat kdykoliv, bez omezení běžného pracovního a společenského života pacienta.

Ošetřovanými oblastmi jsou hýždě, stehna, vnitřní strany paží a břicho. Pro dosažení účinku a dlouhotrvajícího efektu je třeba 6 až 12 zákroků prováděných Celluslim Extreme v Salonu Andělské Krásy je technologie hlubokých elektro pulzů, které dokážou zničit i silné fibrotické stahy u pokročilého stádia celulitidy.jednou až dvakrát týdně. Zákrok trvá 30 minut. Významné zlepšení struktury kůže je pozorovatelné po 3 až 4 zákrocích. Zlepšení stavu probíhá prodlouženě i po ukončení léčebné série až do 6 i více měsíců.

Celluslim Extreme v průběhu zákroku uvolňuje zatvrdlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Dochází ke zmenšení tukových buněk a tím k zeštíhlení ošetřované oblasti. Následný dlouhodobý účinek je pevnější kůže s přirozenou pružností, aktivovaná vazivová tkáň, zlepšená textura kůže, zmenšení objemu, redukce celulitidy.

Průběh ošetření

Na ošetřovanou oblast se nanese ultrazvukový gel, který zlepšuje průnik rázových vln do těla bez ztráty energie. Oblast se přejíždí koncovkou, která "nastřílí" až 4000 pulsů v závislosti na typu a velikosti ošetřované oblasti. AWT vytváří velmi rychlé energetické "výstřely" zvuku = pulsy = rázové vlny. Účinná energie se dostává do těla bezbolestně a bez poškození povrchu kůže. AWT není omezena věkem klienta.

Počet doporučených ošetření podle odborného lékaře se pohybuje kolem 6 až 12, záleží vždy na aktuálním stavu u daného pacienta.
První výsledky s dostavují již po 3-4 ošetření. Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby.

Prohlédněte si výsledky naší práce: