NEWSLETTER

Plynové injekce

Karboxyterapie ("plynové injekce") je léčebná metoda založená na místním působení oxidu uhličitého v kůži, podkoží a svalech. 

  • krajina spánku, klesající čelo, povadnuti úst, oblast čelisti, krk, dekolt, hřbety rukou
  • oblast břicha, hýždí, stehen
  • léčba celulitidy ( pomerančové kůže)
  • lokalizovaná sklerodermie, lichen sclerosus et atroficus, psoriasa, rosace a jizvy různých lokalizací
    léčba srůstů

Karboxyterapie  je účinná a méně bolestivá metoda léčby oproti jiným způsobům terapie. Při vlastní aplikaci je jemnou jehličkou vpravován plyn pod kůži. Karboxyterapie ("plynové injekce") je léčebná metoda založená na místním působení oxidu uhličitého v kůži, podkoží a svalech. Vyzkoušejte plynové injekce v Salonu Andělské Krásy.
V prvním okamžiku můžete pociťovat mírné pálení, které během několika vteřin odeznívá. Dalšími pocity může být mravenčení nebo tlak, nejčastěji ale bývá vcelku příjemný pocit tepla. Někdy může náhodně dojít ke vzniku modřinky, která se hojí podobně jako při jiných příčinách.

Podle indikace a tíže problému se ošetření provádějí většinou jednou až dvakrát týdně. Podle velikosti ošetřované plochy pak trvá jedna aplikace cca 20- 45 minut. Celkový počet aplikací je dán reakcí organismu, většinou stačí v obličeji 3-5 ošetření, na jiných místech těla 4-8 ošetření.