NEWSLETTER

Depilace voskem

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení.

  • Odstranění po směru růstu
  • Nedochází k lámání, poškození či zarůstání chloupků
  • Bez vedlejších účinků či alergických reakcí

Při depilaci nejprve zahřejeme vosk na správnou teplotu a naneseme tenkou vrstvu na depilovanou část těla. Přiložíme depilační pásek a prudce ho odtrhněme proti směru růstu chloupků. Tím odstraníme nejenom vosk, ale také chloupky. Depilace voskem je vhodná pro ženy s citlivější pokožkou, protože je šetrnější a méně bolestivá.Při depilaci voskem v Salonu Andělské Krásy dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení.

Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi (obočí, knírek), přes ruce, zadeček, třísla až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou.